Luboš Pospíšil62 NOVINEK / 42 KOMENTÁŘŮ / RSS FEED

Koncerty

5P = hraje celá kapela
LP = Luboš sám

04.11. Čelákovice, KD (5P… + trio Prokop-Andršt-Hrubý)
10.11. Pardubice, Doli (LP)
11.11. Liberec, klub Bedna (5P)
12.11. Broumov, klub Eden (5P)
18.11. Sázava, kostel (LP)
23.11. Přerov, Dlažka (5P)
24.11. Olomouc, Bounty (5P)
25.11. Turnov, Střelnice (5P)

03.12. Krymlov, sál (5P)
06.12. Brno, metro (LP v duu s O. Fenclem)
09.12. Teplice, Jazz Club (LP)
10.12. blok (LP)
15.12. Kutná hora, divadlo, malá scéna (LP)
17.12. Děčín, Garage, 22:00 (5P)
21.12. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP+host)
22.12. Český Krumlov, divadelní kavárna (LP)
27.12. Praha, MALOSTRANSKÁ Beseda, VÁNOČNÍ KONCERT (5P) / host: Jiří Hájíček
29.12. Plzeň, U Zacha (LP)

2017

17.01. Praha, Jižní město, KC Zahrada (5P)
20.01. Louny, klub Za zdí (LP v duu s O. Fenclem)
25.01. Ostrava, Hrabůvka, K-trio (5P)
26.01. Havířov, Stolárna (5P)
27.01. Nové mesto nad Vahom, Blue Note (5P)
28.01. Uničov, MKZ 19:00 (5P)
30.01. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP solo recitál)

21.02. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)
22.02. Svitavy, Tyjátr (5P)
23.02. Frýdek-Místek, KD (5P)
24.02. Veselí nad Moravou, kino Morava (5P)
25.02. Prostějov, Apollo (5P)

17.03. Chomutov, Hřebíkárna (5P)
18.03. ČESKÉ BUDĚJOVICE, KLUB SLAVIA, jihočeský křest 13cd Route 66, host: Jiří Hájíček (5P)
24.03. Prysk, klub (5P)
29.03. Nová Paka, sál kina (5P)

01.04. Dačice, hospoda Pod betonem (LP trio – s O. Fenclem a M. Štecem)
04.04. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)
07.04. soukromý koncert (LP)
08.04. Jizerka, chata (LP)
22.04. Česká Skalice, hospoda (LP – v duu s P.Táboříkovou)
28.04. Nové dvory u Kutné Hory (LP)
29.04. Láz u Písku, soukromá akce (5P)

01.05. Cvikov, letní kino, slavnosti, 14:00 (5P)
01.05. Olomouc, Horní náměstí, Ekojarmark, 20:00 (5P)
04.05. Hradec králové, soukromý koncert, 17:00 (LP)
04.05. Dvůr Králové, pivovar, 20:00 (LP)
05.05. Králíky, kavárna (LP)
16.05. Brno, Leitnerka (5P)
17.05. Pozlovice, Ogar (5P)
18.05. Ostrava, Parník (5P)
19.05. Havlíčkův brod, klub Oko (5P)
31.05. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)

10.06. Duchcov, Cassanovské slavnosti, 16:45 (5P)
16.06. Plzeň – Černice, U Koblížka (LP)
17.06. blok západní Čechy (LP)

08.07. Svinná (LP v duu s P. Táboříkovou)
14.07. Valašské Meziříčí, kavárna Rosso Nero (5P)
15.07. Strážnice, festival slunce (5P)

04.08. Chotěmice, Vesnický klub V.Koubka (5P)
18.08. Kostelec nad Orlicí, zámek (5P)
19.08. Polička, slavnosti (5P)
26.08. Sobotka, jarmark, 16:00 (5P)
31.08. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)

23.09. Vrané nad Vltavou, slavnosti (5P)

17.10. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)

15.11. Trhové Sviny, KD (5P)
16.11. Strunkovice nad Blanicí, sál KD (5P)

12.12. Praha, Balbínova poetická hospůdka (LP + host)